Polecane
24 marca 2020
Tutaj znajdują się wszystkie informacje oraz komunikaty wydawane przez Urząd Miasta Kutno dotyczące koronawirusa. zobacz
Polecane
13 kwietnia 2021
Podziel się 1% z kutnowskimi organizacjami pozarządowymi. Wesprzyj jedną z trzynastu organizacji pożytku publicznego z siedzibą w Kutnie. zobacz
Polecane
12 marca 2021
Dowiedz się więcej o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 zobacz
Polecane
28 stycznia 2021
Kreator umożliwia wykonanie zdjęcia biometrycznego do dowodu osobistego w postaci cyfrowej, przy pomocy telefonu komórkowego, bez potrzeby udawania się do fotografa. zobacz
Polecane
8 stycznia 2021
Ruszył program szczepień przeciwko COVID-19. W Kutnie taki zabieg wykonywany jest w czterech miejscach. Sprawdź, gdzie możesz się zaszczepić przeciwko COVID-19 w Kutnie. zobacz
Aktualności
13 maja 2021
Kolejni sportowcy zostali wyróżnieni za dobre wyniki osiągane w ubiegłym sezonie. Kilkudziesięciu sportowców w trzech osobnych grupach odebrało nagrody finansowe, rzeczowe i pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.
więcej
11 maja 2021
Można już składać oferty w otwartym konkursie na wspieranie lub powierzenie realizacji zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, a także ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
więcej
14 maja 2021
Już dziś (piątek) w Kutnie pojawi się mobilna reklama Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Każdy, kto zobaczy reklamę w Kutnie i zrobi jej zdjęcie – może wziąć udział w konkursie.
więcej
5 maja 2021
Przy kutnowskim Dworcu PKP stanęła wystawa poświęcona Ignacemu Janowi Paderewskiemu. Na czterech specjalnie zaaranżowanych kolumnach można poznać historię genialnego pianisty, kompozytora, polityka i działacza niepodległościowego.
więcej
7 maja 2021
W związku z zaostrzeniem się sytuacji epidemicznej w Polsce oraz wprowadzonymi obostrzeniami zostaje przedłużona możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora zdjęć do dowodu.
więcej
7 maja 2021
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy.
więcej
Galerie
Kamera na żywo